12 Şubat 2014
Yorum Yap
#2289410

TTNET Verilmeyen Hizmet Ödemesi İçin İcra Takibi!

2013 / Nisanda taşınmam dan kaynaklı olarak, sizden nakil talebinden bulundum. Yeni adresime hizmet veremedikleri için 6 ay hattım donduruldu. 6 Ay sonunda hala hizmet vermediğiniz için bana fatura gönderdiniz.


Bununla ilgili olarak defalarca size ve Telekom'a itirazda bulundum, Dilekçe verdim. Kasım ayında beni arayıp "Merak etmeyin mağduriyetiniz giderilecektir!" denildi. 2 Gün önce avukat yolu ile gönderilen icra takip başlangıcı ile ilgili borç yazısı elime ulaştı.


Tekrar size bu konu ile ilgili itirazdan bulundum. Dün yetkili bir bey arayıp "haklısınız sorununuz giderilecektir."dedi. Bugün 4440375 den bir bayan arayıp 28.02 ye kadar ödemezseniz,icra takibine başlanacaktır,dedi. Bu nasıl iş?

Göksel Göksel 232 Okunma

Cevaplar

  • Göksel19 Şubat 2014

    Kendileri beni konu ile alakalı olarak 18.02.2014 Tarihinde saat 13:14 de aradı; Görüşmede ; "Yapılan incelemelerde haklı olduğum tespiti tespit edildiğini ve faturaların sistemden iptal edildiğini " söyledi. Bende kendilerine inanmadığımı ilettim. Kendileri de şuanda ekranı tekrar kontrol ediyorum herhangi bir borcunuz görünmüyor bilgisini bana iletildi. bende kendilerine teşekkür edip telefonu kapattım. aynı gün saat 18:02 de 02124440375 nolu telefondan aradım ; Otomatik ses kaydı bana : 28.02.2014 tarihe kadar 179 TL ödemem gerektiğini aksi taktirde yasal işlem başlayacağını bildirdi. Telefonu kapatırken kalp atışlarımın hızı normalin en az 3 katı idi. Bir firma müşterisi ile bu şeklide nasıl dalga geçer ? nasıl Müşterisi ile kedinin fare ile oynadığı gibi oynar? bunları merak ediyorum? Sayenizde sinir hastası olmak üzereyim. Hemde Almadığım hizmetin parasını ödemediğim için.. Bu nasıl bir vicdandır çok merak ediyorum. Milyarlar harcayıp marka değeri oluşturmak isteyen bir kurum nasıl olur da bu kadar basit hatalar yapar? değerini devamlı aşağıya doğru çeker. Ve böyle bir terbiyesizlikten sonra kendini nasıl savunur ? Bunları merak ediyorum

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler