26 Mart 2013 #1706667

Ttnet Verilemeyen Teknik Destek!

Yazacağım konu artık sorun olmaktan çıkıp başka boyutlara geldiği için şikayet edilecek ayıplanacak noktalara varmıştır. Aylardan beri evimde bulunan internet bağlantısı sürekli olarak kopmakta(bu kopma 1 dk aralıklara en iyi ihtimalle 5 10 dk aralıklarla sürekli oluyor), bu konu hakkında sürekli Ttnet çağrı merkeziyle irtibata geçilmiş olup(bir yığın telefon parası ödedim) hiç bir çözüm üretilmemesini şaşkınlıkla takip ediyorum. Ttnet bu sırada hiçmi birşey yapmadı , yok tabiki yaptı ; telefon hattımı değiştirdi (durduk yere para verdim), yeni modem aldırttı(durduk yere para verdim. Peki sonuç ne , sabah aradığımda verilen cevap "anlıyorum , ben arıza kaydı alıyorum" (defalarca verilen cevap aynı)

Şanver 13 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön