17 Nisan 2013 #1748859

Ttnet Verilemeyen Hizmet Taahhüdü!

16.04.2013 tarihinde İstanbul Sirkeci Telekom bayinizden üçlü fırsat kampanyanıza "Hiper" olarak başvurumu yaptım. Ancak altyapısı olmadığı için "Fiber" olarak güncellendi. Ancak bugün itibarı ile telefon hattı çekmek için gelen ekibe sadece bina girişindeki kutu bağlantısına yapmasını, o hatta ihtiyacım olmadığını belirttim.


Müşteri Hizmetleri ile görüşmemde ikamet lokasyonun pilot bölge olduğu için Fiber ismi altında hızı yükseltilmiş Adsl verileceği bilgisini aldım.


4822 numaralı kanunun ilgili maddesi uyarınca verilen ayıplı hizmet nedeniyle hiçbir bedel yansıtılmaksızın (sabit telefon hattı ve internet bağlantısı v.b. nedeniyle) iptalini rica ediyorum.


En kısa sürede sesli geri dönüş rica ederim.

Selim 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön