16 Nisan 2013 #1746237

Ttnet Veremediklere Hizmete Ekstra Ücret!

Ttnet 2 hafta boyunca çözemediği hız düşümüm ile ilgili 'bana haber dahi vermeden' eve teknisyen göndermiş üstelik cumartesi günü sabahın 10'unda. Gelen arkadaş splitter bozuk dedi bir servis formu imzalatıp gitti üstelik yaptığı iş sorunumu gidermedi. Bunun için faturaya 14TL'lik ek bedel yansıtmışlar.


Müşteri hizmetleri ile konuştum imzaladığınız formda bedel alınacağı yazar diyor, ben servis mühendisiyim böyle tuhaflık görmedim. Servis formunun ücra köşesine 'evinizi arabanızı alıyorum' yazıp müşteriye imzalatayım olur mu böyle alçaklık? Yıllardır 50TL'den az fatura ödemediğim TTNET'imi 14TL'lik tuhaflığınız dan ötürü kapatıyorum. Aramayın çünkü bu iş artık benim için bitti.

Arda 23 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön