28 Mart 2013 #1711358

Ttnet Veremediği Hizmeti Satıyor!

Her ay kota aşımı yaptığım için 6 GB interneti 12 GB ye yükseltmek istedim. Müşteri hizmetleri hemen 12 GB lık kampanyaya 24 ay taahhütlü olarak geçişimi tamamladı. Eve geldiğimde internet bağlantım yoktu. Müşteri hizmetlerini aradığımda ADSL aboneliğimin vdsl ye otomatik olarak paketle birlikte geçtiğini kullandığım modem ile İnternet'e bağlanmamın mümkün olmadığını, Ttnet tarafından vdsl modemin ücretsiz olarak verileceğini fakat ellerinde bulunmadığı için bir ay kadar beklemem gerektiğini söylediler. Bir saate yakın toplam telefon görüşmemiz Telekom'a gidip internet ve telefon aboneliğini kapatmamla sonuçlandı. Kusursuz müşteri memnuniyeti böyle birşey herhalde.

Ali 38 Okunma

Cevaplar

 • Ali29 Mart 2013

  Ttnet hat iptal formuna iptal nedeni " ekonomik nedenler", aylık ücretin yüksek bulunması" diye yazmış kendini kurtarmak için. Ttnet parasız kaldı herhalde modem alamıyor. Müşterilerini kazıklayıp, dolandırıcılık parasıyla modem hediye edecek anlaşılan.

 • Ali29 Mart 2013

  Bilgilendirme yapılmışmış... Ttnet vermediğim hizmete sizi abone yaptım özür dilerim veya modemi temin ettiğimiz tarihe kadar hattı dondurayım, İnternetinizi kullanılabilir hale getirdim diyip bir çözüm getirdim demiyor da bilgilendirdim diyor. İki ay bedava internet diyeceksin, vdsl modemi ne zaman temin denebileceğim belli değil bekle 20 güne 1 aya getiririz diyorsunuz. Vdsl yi adslye çevir diyorum 1 ayda iki defa tarife değişmez diyorsunuz. Ben vdsl talep etmedim diyorum yapacağımız birşey yok diyorsunuz. LAF DEĞİL ÇÖZÜM ÜRETİN.

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön