08 Ocak 2014

TTNET Verdiği Taahhütten Farklı Yüksek Fatura Yolluyor!

Aralık 2012 Yılında 24 aylık Taahhütlü olarak İlk yıl 2 ay ücretsiz ve 10 ay 39.90 TL diğer yıl için 49.90 TL'den müşteri hizmetlerinin yoğun ısrarı üzerine kampanyaya katıldım.2. yıl geldiğimde ilk faturam 67 TL ye yükselteceklerini söylediler.


Hatta netin daha hızlı çalışabilmesi için 73 TL' ye yükseltelim dediler. Kabul etmek istemediğim halde evdeki diğer bireylerle konuşmak istediklerini söylediler. Kabul etmek istemediğimi defalarca söylemem gerekti. Diğer konu için aradığımda, 2. yıl için günün şartlarına uygun fatura kesildiğini faturanın bundan sonra böyle geleceğini söylediler. Bu konuyu ne kadar izah etmek istesem de yardımcı olmadılar.

Şerife 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön