02 Mart 2015

TTNET Verdiği Taahhüdü Yerine Getirmiyor!

TTNET tarafından internet kampanyaları hakkında 444 0 375 no.lu telefondan arandım. Bana 16 MB sınırsız internet 46 TL + ev telefonu her yöne 250 dakika 12 TL'ye toplam 58 TL'ye 24 ay kampanyalarından bahsettiler ve bende uygun bulup, kabul ettim. Kargo ile evrak gönderdiler imzaladım ve onay için aranacağımı söylediler.


Onay için arandığımda sadece internet aboneliğinin yapılacağını, telefon aboneliğinden haberleri olmadıklarını söylediler, bende telefon kayıtlarını tekrar dinlemelerini bana verilen taahhüt uymalarını söyledim. TTNET'in teklif ettiği kampanyaya güvenerek diğer internet firmalarını geri çevirdim ve mevcut aboneliğimi iptal ettim. Halen TTNET'ten cevap bekliyorum.

Nurhan 100 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mart 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Nurhan02 Mart 2015

    25 şubat'tan bu tarafa ses kaydını dinleyip bir cevap verecekler... Hala bekliyorum... .

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mart 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön