26 Mayıs 2014

TTNET Verdiği Sözü Tutmadı

TTNET tarafından arandım.Sizin " X " firması ile olan adsl sözleşmeniz bitiyor bize abone olursanız ayda 51 tl 'ye adsl+ev telefonu verelim size dediler bende olur dedim.Evraklarımı gönderdim." x " firması tarafından arandım. Aboneliğinizi yenileyelim diye bende yenilemeyeceğim dedim hattı kapattırdım.

TTNET aktivasyon için aradı durumu onlara anlatınca, artık sizi aktıve edemeyiz biz geçiş yapacaktık, siz tekrar sıfır abone işlemi yapınız dediler. Bu gün TTNET'e mail attım verdiğiniz teklif geçerli mi diye, aradı teklif geçersizdir dedi. Niye dedim siz hattınızı kapattırmasaydınız değerli müşterimiz olacaktınız, şimdi bu hakkı kaybettiniz dedi. Yani birden bire değersiz abone olmuşum.

Metin 96 Okunma

Cevaplar

 • Metin04 Haziran 2014

  Tekrar süperonline ile anlaştım , ev telefon numaramıda s.onlineye taşıdım.

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Mayıs 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Metin26 Mayıs 2014

  ttnet tarafından arandım.Biz buradan işlem almıyoruz şubelerimize gidin orada işlem yaptırınız 44 tl lik paketimizi alabilirsiniz bunun bilgisini vereyim dedi , bende şubenize gitmesini ben bilmiyormuyum dedim.Ev telefonuda içinde olursa ne kadar olacak dedim 61 tl olacak dedi.O zaman 3 gün önce bana 51 tl ye gelin diyordunuz şimdi noldu dedim cevap yok. Sırf telefon ile aramak olsun yoksa çözüm falan yok.

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Mayıs 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön