27 Şubat 2013 #1657160

Ttnet Verdiği Sözü Tutmadı!

Bir yıllık ttnet müşterisiyim 2 şubatta taahhütnamem sona ermiş ve bu bunun bilgisi bana gelmedi tamam, daha sonra 14, 02, 2013 tarihinde ben internetimi kapattırdım ve 15, 02, 2013 tarihinde beni arayarak tarifenizde %50 indirim yaparak 6 ay boyunca kullanın dendi ve dünkü gelen mesajında da kampanyamın sona erdiğini bilgilendiren bir mesaj geldi.


Müşteri hizmetlerini aradım ve bana tanınan 6 aylık sürenin dolduğunu normal tarife üzerinden devam ettiğini söyledi. Verdiğiniz söz 6 aylık ama tuttuğunuz süre 11 gün, ayıp diyorum başka söyleyecek sözüm yok. Zengin her zaman haklıdır bu ülkede kanunlar böyle çalışıyor ceplerde böyle doluyor ne demek lazım bilmiyorum tek kelime, Allah Büyüktür!

Samet 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön