17 Eylül 2013 #2015681

TTNET VDSL2'ye Geçinde Ping Değerlerim Yükseldi!

Aynı hattım ADSL 2 ile çalışırken aldığım ping değerleri VDSL 2 ye geçince X2 artı online oyun oynamak filan işkence yurt dışı serverları en az 180-200 ping arasında geziyor ADSL2 ile bağlanırken bunlar 40-80 arasıydı böyle bir saçmalık olamaz. Daha iyi olduğu söylenen VDSL 2 ile 10 gündür hiçbir oyun oynayamıyorum.


İndirme hızım da bir sıkıntı yok ama ping çıkışları çok kötü bir an önce TTNET'ten çözüm bekliyorum. Port sıkıntısı olması yüksek ile muhtemel bana daha yakın bir port bağlantısı yapılmasını hattaki bu yüksek ping sorunun çözülmesini arz ediyorum.

Alkim 434 Okunma

Cevaplar

  • Alkim19 Eylül 2013

    Tekel olması dışında hiç bir numarası olmayan bir kurum kesinlikle tavsiye etmiyorum çözüm üretmek yerine müşteriyi suçlamayı kanun edinmiş kanunsuz bir firma.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön