12 Eylül 2013 #2007416

TTNET VDSL Kartı Bulunmayan Yere Hipernete Uygundur Dediler!

Bulunduğum mahallede sözde fiber internet altyapısı bulunduğu halde caddelerde bulunan dolaplarda Vdsl kartı yokmuş. Yani ben hiperinternete başvurduğum için bölgeme bakan Türk Telekom dolabında Vdsl kartı bulunmalıymış.


En son bana söylenen TTNET'e hipernet başvurumun iptal edilip normal Adsl'e geçmem gerekliymiş. Bu da yetmezmiş gibi iptal nedeniyle benden modem ücreti ve bağlantı ücreti alınacakmış. Ben şimdi soruyorum siz bana dediniz o bölgede fibernet alt yapısı var ben de hipernete başvurdum.


Siz kendiniz ilk başta bilmeniz gerekirdi o bölgedeki dolaplarda Vdsl kartın bulunmadığını. Bunu ben mi bileceğim ki benim ne suçum var bu iptal nedeniyle benden modem ve aslında bağlanmamış olan bağlantı ücretini benden alıyorsunuz.

Tahsin 154 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön