13 Ağustos 2015

TTNET Vatandaşı Mağdur Ediyor!

24.07.2015 tarihinde 444 0 375 numaralı TTNET
numarasından aranarak, TTNET ADSL hatlarındaki bir sorundan dolayı
internetimiz de kopmalar yaşanacağını ve bu sebeple TTNET'in hatası olduğundan dolayı
bir süreliğine ADSL hattımın başka bir pozisyondan kesintisiz kullanabileceğim
söylendi.


Arayan numaranın TTNET kurumsal hattı
olduğunu bildiğim için şüphelenmedim ve benden telefonuma gelecek SMS kodu aktivasyonu gerçekleyebilmek
adına gerektiğini ifade ederek kendisine vermemi istedi, verdim. TTNET; açığımızdan faydalanan kişiler sizi mağdur etmiş
savcılığa verin dedi.
Dilekçemi savcılığa vermek üzere hazırladım.

Nuri 233 Okunma

Cevaplar

 • Nuri20 Ağustos 2015

  hiçbir netice alınamamıştır. Savcılığa suç duyurusnda bulundum.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Ağustos 2015

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Nuri14 Ağustos 2015

  14.08.2015 günü TTNET'ten aranarak internetimde herhangi bir kesilme ya da kopma olmadığını araştımalar neticesinde gördük dedi. demek ki benim yazdığım şikayetin içeriği hiç okunmamış ne olduğu hakkında bilgileri olan TTNET'in safa yattığını ve burada benim gibi dolandırılan bir sürü insanın şikayetlerini anlamazlıktan gelen TTNET google da "playstore dolandırıcılığı" yazıp arama yapsa yüzlerce kişinin TTNET vasıtasıyla dolandırıldığının ve hala bu açığı kapatmayarak müşterilerinin dolandırılmasına göz yumduğunu anlamış bulunmaktayım. Ben TTNET vatandaşı dolandırıyor başlıklı yazımda başka kişilerinde bu oyuna düşmemeleri konusunda TTNET'ten hizmet alanları uyarma anlamında yazdım.

 • Nuri13 Ağustos 2015

  TTNET e bu konuda 10.08.2015 günü şikayetimi belirttim. 13.08.2015 tarihinde şikayetimle ilgili geri dönerek, açığımızdan faydalanan kişiler sizi dolandırmış savcılığa suç duyurusunda bulunun dedi. Ayrıca faturadaki iplay ücretininde ancak savcılık araştırmasından sonra haklı olduğunuz anlaşılırsa iade alabilirsiniz dedi.

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön