19 Şubat 2013

Ttnet Vatandaşa Adsl Kapatmada Zorluk Çıkarıyor!

1842196156 no lu interneti ve telefonu 14. 12. 2012'de iptal ettirdim, telefonun 14 günlük bedelini ödedim. İnternetin ödemem gereken 14 günlük farkı kapatalı 3. ay oluyor bir türlü tarafıma bildirilmedi. Ttnet'ten gelen yazılarda tüm aylığın ödenmemesi durumunda, tehdit eder gibi hukuki işlemler başlatılacağından bahsedilmektedir. .


Konya'da ki müdürlüğünüze hesabı kapatmak için üç defa gittim ilgili memur ve uzmanlar başbakana ve bakanlara başvurmamı söylediler (şimdi bilgi için onlara da yazacağım) 1 ay önce müdürün genel merkez ile görüşmesi sonucu farkın telefonuma bildirilecek dendi telefona 30 günlük bedel geldi.


Vatandaşa eziyet etmeyiniz.

Fikri 24 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön