24 Eylül 2013
Yorum Yap
#2028889

TTNET Vadettiği İnternet Hızını Vermiyor!

İnternetimi daha bugün bağladılar ve hız 8mbıt'e kadarmış söylediklerine göre, tamam ben bu kadar hızlı olmasını beklemiyorum ama en azından bu hıza yaklaşması gerektiğini düşünüyorum. Altyapı buna yetersiz değildir çünkü daha öncede bulunduğum daireye bağlattırmıştım ve hızım 6'yı buluyordu.


TTNET'in bu konuyla en kısa zamanda ilgilenilmesini istiyorum, eğer herhangi bir değişiklik olmazsa diğer internet servis sağlayıcılarından birine geçmeyi düşünüyorum.

Hayrettin 89 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler