20 Eylül 2013

TTNET Vadettiği Hızın Çeyreğini Bile Veremedi!

Bu ay TTNET'e yeni üye oldum. Vadedilen hız 8mbps'idi. Fakat şu ana kadar 3Mbps hızı geçemedim. Şu anda hızım 1.7mbps civarında . Defalarca 444 0 375'i aramış olmama rağmen altyapı yetersizliği dendi. Peki altyapı yetersiz ise niçin vadediyorsunuz? Aynı paketteki diğer müşteriler ( yakınlarım ) 7mbps civarında kullanabiliyorken ben niçin download yaparken 1.5mbps kullanıyorum?

Hızımın 3mbps'in üstüne çıkmasını umuyorum hiç değilse.

Mete 66 Okunma

Cevaplar

  • Mete'nin Teşekkür Mesajı30 Mayıs 2014

    Sorunum çözüldü, ttnetten beklenen de bu olsa gerek, Teşekkürler!

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön