17 Eylül 2013 #2016428

TTNET Uzun Süreli İnternet Kesintileri Yaşıyoruz!

Van Erciş Payköy Aile Sağlığı merkezimizde (4323722221)yaklaşık 3.5 aydır internet ve telefon kesintisi yaşamaktayız.


Gerek TTNET 4440375, gerek 121 arıza, gerekse Türk Telekom ilçe il ve bölge müdürlüklerine ulaşıp Aile Sağlığı Merkezi olarak yardım istememize rağmen iyi niyetli yardım ve sözler dışında icraat anlamında birşey yapılamamıştır. Arızlar zaman içinde fiber arıza bakır kablo arızası altyapı arızası falanı filanı derken durum yine aynıdır.


En son bölgede internetin gelip sadece bize gelmemesi, altyapı çalışmaları sayesinde eskiden kötü olan internet hatları dahada iyileştirilmesin, faturalarımızı da ödememize rağmen bu kesinti Türk Telekom'a güven duygumuza ve müşteri bakışımıza büyük darbe vurmuştur.

Rifat 142 Okunma

Cevaplar

  • Rifat21 Eylül 2013

    en ufak bir alternatifi olsa bölgemizde ttnetin yüzüne bile bakmam. hizmet kalitesi çözüm süreci o kadar kötü ki kurumsal bir şirket olduğuna inanamıyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sayın Rıfat Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön