09 Nisan 2013 #1732795

Ttnet Uzun Başvuru Süreci!

31.03.2013 tarihinde 20.30 saatlerinde Ttnet'i arayarak 6 GB kotalı internetimi sınırsız ve ev telefonumu kullandıkça öde yaparak 63 TL olan kampanyadan yararlanmak istediğimi belirttim. 1 yıllık abonelik taahhüdü olduğunu beyan ettiler. İnternetin anında sınırsız olduğunu ve ev telefonunun tarafıma 2 işgünü içerisinde ulaşacak sözleşmeyi imzalamamdan sonra geçeceğini belirttiler.


Görüştüğüm kişi kargonun tarafımı arayarak bulunduğum yerin adresini alacağını, evrağı tarafıma imzalatırken nüfus cüzdan fotokopimi de alacağını ve evrak TTNet'e ulaştığında geçiş olacağını beyan ettiler. 6 işgünü dolmasına rağmen gelen evrak yok, sürekli arıyorum ve destek alamıyorum. 1 senelik taahhüt başlamış.

Ayça 24 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön