08 Nisan 2013 #1731185

Ttnet Uzun Başvuru Süreci!

3 Nisan tarihinde 3'lü avantaj kampanyası kapsamında fiber internet bağlantısı için başvurdum, aradan 5 gün geçmesine rağmen daha hala başvurum beklemede.


Önce telefon hattını, sonra internet hattını aktifleştiriyorlarmış, sonra da kurulum yapacak şirketin yoğunluğuna göre kurulum yapıyorlarmış. Şu anda daha ilk aşamada, 5 gündür telefon hattını bekliyorum. Bu durumda 3 hafta sonra hizmet alabilirsem şanslı sayılırım.


Evime kadar fiber altyapısı kurulu olduğu halde bu devirde hala niye bu kadar uzun süre aktivasyon ve kurulum için beklettiklerini anlayabilmiş değilim. Fiber altyapı ADSL gibi değil ki telefon aktivasyonu zorunlu olsun ve bu kadar uzun süre bekleme ihtiyacı olsun.

Burak 307 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön