12 Ocak 2015

TTNET Üzerinden Aldığım Hizmet Hala İptal Edilmedi

Yaklaşık 2 yıldır TTNET üzerinden almış olduğum internet hizmetinin taahhüdün dolmasını ve iptal ettirmeyi dört gözle bekledim ve beklediğim gün sonunda 20 Aralık'ta geldi. Önce telefon ile ilk aşama olan iptal talebim alındı sonrasında bir TTNET merkezine gitmem gerektiği ve verilen modemi de götürmem söylendi. İşimden zar zor izin alıp ilgili merkeze gittim, ilgili evrakları imzaladım ve bana verilen Huawei marka modemi de teslim ettim. Sonrasında da neden iptal ettirdiğime dair ve iptal işlemini onay alınmasına rağmen 3 kez daha arandım? Şimdi gelen son faturama iade ettiğim modemin cezasının yansıtıldığını görüyorum. Ne zaman TTNET'ten kurtulacağım?

Erbuğ 118 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Erbuğ13 Ocak 2015

    İlgili şikayetime TTNET'ten cevap geldi ve 0312 306 07 16 no.lu faksa bir dilekçe ile modem teslim evrakının fakslanması istendi sabahtan beri ilgili noya faks göndermeye çalışıyorum fakat gönderilemiyor. Mail yoluyla gönderdim umarım artık çözüme kavuşur. Bir konu bu kadar uğraştırmaz. İlk bağlantıda bir telefon ya da mail ile her şey yapılıyor ama iptal ettirmek söz konusu olduğunda neden bu kadar uğraşıyoruz?

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön