13 Nisan 2015

TTNET Üyesi Olmadığım Halde Bana Mesaj Geliyor

TTNET üyesi olmadığım halde bana H. diye bir üyenin adına mesajlar geliyor. Defalarca aramama rağmen her defasında tamam hallettik bir daha gelmeyecek deyip her ay mesaj göndermeleri yetmezmiş gibi kampanyalar içinde beni arıyorlar.
Ayrıca TTNET telefon numaralarımızı el altından şirketlere satıyor. Benim telefon numaram sadece TTNET'te H. adına kayıtlı firmalardan bu şahısın ismini kullanarak beni arıyorlar. Bu demek oluyor ki TTNET kayıtlarından numaralar bu tür şirketlere veriliyor.
Yeni çıkan yasa gereği suçlusunuz ve bu durum devam ederse avukatımla görüştüm dava açmaya hazırlanıyoruz.

Ramazan 81 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Nisan 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön