23 Şubat 2013

Ttnet Üyelik Kolay İptali Bıktırma Politikası!

İki ay önce telefonla başvuru yaptım ama modem almamıştım daha sonra modem için aradığım da ttnet bayisine gitmemi istediler bayi de veremeyeceklerini söylediler. Zaten yazılı ve imzalı bir onayım olmadığı için sorun çıkmaz iptal edin dediler.


Müşteri hizmetlerini aradık bayideyken iptal işlemleri yaparken hat aktıfleşti beş dakika açık kaldı iptali için bütün işlemlerini yaptık istinasız her gün arandım iptal etmem için ısrarlara dayanamayıp hattı döndürdüm ve döndürdüğüm hattın üzerine benim iznim olmadan kafalarına göre bir paket açmışlar şikayette bulundum banları inceleyip döneceklerdi epey zaman geçmesine rağmen sonuç alamadım kullanmadığım ttnet faturası geldi ben ne yapmalıyım?

Halise 61 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön