12 Ağustos 2015

TTNET Üyelik İptalinde Yaşanan Sorun

TTNET internetinizi kapatmayı düşünüyorsunuz ve 4440375 aradınız müşteri temsilcisi TTNET iptal talebinizi aldık en yakın TTNET bayisine gidip kapatınız diyor. Gidiyorsunuz formu dolduyorsunuz ertesi gün sizi müşteri temsilcisi arıyor. Beyefendi/Hanımefendi iptal etmeyelim dilerseniz 6 ay süreyle donduralım vazgeçerseniz yine bu uygun tarife üzerinden faydalanmaya devam edersiniz diyecekler.


Muhtemelen sizde hiçbir şey yapmaz isem 6 sonra kendiliğinden kapanır nasıl olsa diye düşünüp bu teklifi "olabilir dondurun" deyip kabul edeceksiniz. Ancak 6 ay sonra sizden habersiz açıyorlar ve faturaları sizin ödemeniz için biriktiriyorlar.

Mehmet 28 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Ağustos 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön