27 Kasım 2014

TTNET Üyelik İptali Ve Modem Sorunu!

Ben eski TTNET internet abonesiydim. Daha sonra üyeliğimi iptal ettim normal bir şekilde üyeliğim iptal oldu fakat ne olduysa bundan sonra oldu. Bize 200 TL borç çıkardılar. Sebebini sorduğumuzda ilk önce vaktinden önce aboneliğimizi iptal ettiğimizi söylediler sonra böyle bir durumun olmadığını ispatlayınca ise bu borcun modemi iade etmediğimizden kaynaklandığını söylediler. Bizde bize karşı böyle bir taleplerin olmadığını söyledik eğer olsaydı modemi iade edeceğimizi söyledik. Konunun böyle kapandığını düşünürken geçtiğimiz hafta icraya verileceğimizi öğrendik bari gidip ödeyelim dedik borç bir anda önce 460 TL sonrada 900 TL civarında oldu ben bu borçtan kurtulmak istiyorum.

Cihat 483 Okunma

Cevaplar

 • Cihat11 Aralık 2014

  söz vermelerine rağmen çözüm halledilmedi.

 • Cihat11 Aralık 2014

  TT NET gerekli borcun silinmesi için modemi iade etmemiz gerektiğini söyledi. Biz modemi iade ettik fakat aradan zaman geçmesine rağmen borç silinmedi. Avukatlar bizi arayıp bu borçtan dolayı icraya geleceklerini söyledi. Bu şekilde vermiş oldukları sözde durmadıklarını gösterdiler bize.

 • Türk Telekom Temsilcisi02 Aralık 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Kasım 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön