02 Aralık 2014

TTNET Üyelik Bilgilerimizin İzinsiz Paylaşılmaması!

Üyelik bilgilerimin kesinlikle paylaşılmasını istemediğim için TTNET abonesi olduğum günden beridir, online işlem merkezindeki veri işleme izni veri işleme için izin vermiyorum kutucuğu işaretli olmasına rağmen, neredeyse her gün TTNET'in bağlı bilmem ne firması olduğunu iddia eden bir çok firma arayıp, güya TTNET ile sözleşmemin biteceğini kendi firmaları ile yeniden sözleşme imzalamam gerektiğini, gibi saçma sapan bahanelerle aranmaktan bıktım artık.


Biliyorum ki TTNET firma olarak bu bilgileri vermiyor ama lütfen personeline biraz sahip çıksın ki, bu bilgilere erişen TTNET personeli, piyasaya bilgilerimizi paylaşmasın. Çok zor olmasa gerek!

Mehmet 1.429 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön