22 Nisan 2013

Ttnet Üyelik Başvurusu!

17. 04. 2013 tarihinde adsl ınternet ve konuştukça öde telefon paketinden faydalanmak kaydıyla Sinop Türk Telekom bayiine başvurdum. Bildirdiğim adreste fiber net hizmet altyapısı olduğundan sistem üzerinden adsl paket satışı yapılamayacağı bana tebliğ edildi. Genel sistemsel bir sıkıntı bulunduğu ve sistemin düzeltilmesinden sonra bağlantımın yapılabileceği söylenmesine rağmen hala bir sonuç çıkmadı. Sorunun bir an önce giderilip bağlantımın yapılabilmesi için de benimle hiç ilgilenilmedi ve sürekli ben bayiiye gidip sordum. Artık sorunun giderilmesi ve internet/telefon bağlantımın bir an önce yapılmasını umuyorum.

Ahmet 44 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet26 Nisan 2013

    1755791 sayılı şikayetimde belirttiğim üyelik başvurusu konulu sıkıntımla ilgili yazışmalar ve bilgilendirmelere rağmen henüz somut bir çözüm bulunamamıştır. Üyelik başvurusunda bulunmamın üzerinden 10 gün geçmesine karşın hala bahsettiğim hizmetin abonesi olamadım. Sorunun çözüne bir an önce ulaşılmasını umuyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön