27 Ocak 2014 #2257954

TTNET Üyeliğimi Kapattığım Halde Borcum Olduğunu İddia Etti

Daha önce, 1850031804 hesap numaralı fiber internet abonesiydim. Ancak yaklaşık 4 ay önce aboneliğimi iptal ettirmeme rağmen 4 ay sonra bana 134.08 TL ödenmemiş fatura bilgisi geldi. TTNET Müşteri Hizmetlerini aradım. Ödenmemiş fatura olmadığını, bunun modem ücreti olduğunu söylediler.


Ben de, benden modemi Kayseri Telekom Müdürlüğünün benden iade istediğini, bu nedenle internet hattını iptal ettirirken modemi aldıklarını söyledim. Modemi Kayseri Telekom müdürlüğü benden iade aldı ve aldıklarına dair matbu evrak bile imzalattılar bana.


Müşteri temsilcisi bana faturayı düzelteceklerini ödememem gerektiğini söylemesine rağmen hala bana ödemem konusunda mail ve sms mesajlar geliyor.

M 185 Okunma

Cevaplar

  • M'nin Teşekkür Mesajı30 Ocak 2014

    sikayetvar.com ekibi vedreye girmeseydi, TTNet ekibi konuya bu kadar ilgi göstermeyecek ve sorunu çözmeyecek veya çok geç çözcekti. Çünkü son çare olarak konuyu sikayetvar.com ekibi ile paylaşmıştım. Sikayetvar.com ekibi devreye girince neredeyse bir aydır çözülemeyen sorun anında çözüldü ve aynı gün içinde iki kez TTNet ekibi tarafından telefonla aranarak tarafıma bilgi verildi. Sikayetvar.com ekibine çok tesekkur ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön