22 Ocak 2014 #2249038

TTNET Üyeliğimi İptal Ettirmek İstiyorum

TTNETtarafından sürekli "Playstore", "Okacabukaca.com" gibi tanıtım ve reklam amaçlı mailler tarafıma gönderiliyor. Mailin altında bulunan "üyelikten çık" linkini tıklayıp defalarca üyelikten çıkmama rağmen bu mailler gönderilmeye devam ediyor ve artık yeterince rahatsız ediyor. Konuyla ilgili TTNET web sitesi iletişim sayfasından kendilerine yazmış olmama rağmen herhangi bir geri dönüş veya çözüm üretilmedi. TTNET' e üye olurken gerçek mail adresini vermemenizi tavsiye ederim. Yoksa yakanızı kurtaramıyorsunuz!

Bünyamin 87 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Bünyamin24 Ocak 2014

    Sayın TTNET ilgili birimi, Tarafıma henüz bilgilendirme yapılmamıştır. Şikayetimiz devam etmektedir. Bilgilerinize sunarız.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön