27 Mart 2013 #1709459

Ttnet Üyeliğimi İptal Ettirdiğim Halde Rahatsız Ediyor!

Daha öncedende 2 kez iptal ettirdiğim Ttnet eskisi kadar havalara girmesede hala beni rahatız ettiği için bu gün kendisine yakın ama denize düşen yılana sarılır misali Ttnet ten bir nebze daha iyi olduğuna inandığım bir kuruma geçmemdeki sebeb ise Ttnet in bana göre etik olmayan tutumları ve güven sarsıcı politikalarında ısrar etmesidir.


Bir kurum ki hiç hatasız akkaşık net olarak adını değiştirmesini tavsiye ediyorum arge faaliyetlerinde tartışılsın bana çok fazla zararı dokundu burdaki tüm şikayetlerim ortadadır sonuç koca bir Ttnet, Ttnet artık benim için kötü örnek verirken kullandığım bir tabirden öte bir şey olamaz artık.

Alper 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön