20 Şubat 2013

Ttnet Üyeliğimi İptal Etmiyorlar!

Geçen hafta yüksek sabit ücret ve fiyatlandırma hususundan dolayı Telekom Müdürlüğüne gidip ev telefonumu ve internet hattımı kapattırdım. Geçen haftadan beri 4 yada 5 kez Ttnet yetkilileri tarafından aranarak hattımı kapattırmamam için ikna girişimleri oldu. 5 yıldır Ttnet kullanıcısıydım.

En son seferde benimle telefonda görüşen isminin A** olduğunu söyleyen yetkili; hattımı kapatmam konusundaki kararlılığımdan ötürü benimle resmen ağız dalaşına giren bu personelin müşteri ile nasıl konuşması gerektiğini öğrenmesi gerekmektedir. Telefonda bir insana çemkirilmez.

Eren 17 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön