20 Ocak 2014 #2242690

TTNET Üye Olmadığım Hizmetin Parasını Alıyor

Ağustos ayında TTNEt bağlattım. 3'lü paket içinden sadece internet kullanmak istediğimi Tivibu istemediğimi üstüne bastıra bastıra söylediğim halde benim haberim ve iznim olmadan Tivibu bağlanmış gibi göstermişler ve faturaya yansıtmışlar. TTNET müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirdiğim halde geri dönüş yapılmadı ve mağdur bırakıldım. Kullanmadığım hâlde hizmet almış gibi gösterilmiş gereğini bilgilerinize.

Tevfik 45 Okunma

Cevaplar

  • Tevfik14 Şubat 2014

    Haziklar oksun boyle hizmet olur mu be

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön