18 Ocak 2014 #2241688

TTNET Uyarı Mesajı Gelmeden İnternet'im Kesildi

2 Aylık ödenmemiş faturam varmış. İşlerimin yoğunluğundan dolayı unutmuşum. Eskiden böyle durumlarda cep telefonuna uyarı mesajı gelirdi. 7 gün içerisinde faturanın ödenmesi gerektiği şeklinde bilgilendirilirdi. Bu sefer hiçbir uyarı olmadan hattım kesildi.


Bu kadar büyük bir kurumun kafası esince uyarı mesajı gönderip, esmeyince göndermeyeceğini zannetmiyorum. Teknik bir aksaklıktan dolayı mağdur olduğumu düşünüyorum. Şimdi açtırma parası faturama yansıyacak. Hem gecikme faizi verip üstüne birde açtırma parası vermek istemiyorum.


TTNET' e güvenerek abone olmuştum. Hat açma ücretinin faturama yansıtılmadan mağduriyetimin düzeltilmesini istiyorum.

Halit 67 Okunma

Cevaplar

  • Halit29 Ocak 2014

    En azından nezaket gösterip aradıkları için teşekkür ederim. Sorunum çözülmedi. Bunu söylemek için aramışlar.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön