04 Mayıs 2013 #1778816

Ttnet Upload Hızım Düşürülüyor!

Upload hızım sürekli ttnet tarafından düşürülüyor. Özellikle kadıköy şubesine gidip ttnet mühendisleriyle bizzat konuşup 8192 kbps / 601 kbps upload hızımı tekrar 1024'e çekmelerini talep ettim. Kabul ettiler ve ertesi gün hızım 987-1000 civarına çıktı. 15 gün önce tekrar düştü, telefon açtım arıza kaydı bıraktım 601 kbps olan hız 697ye çıktı ve kendilerince arızayı gidermiş oldular.


Ben akk olan paketi değil 115 liralık sınırsız paketi kullanıyorum ve sözleşmeyi imzalarken özellikle upload hızının 1mbit olduğunu belirtmek isterim.Ttnet'in bu uygulamasının etik olmadığını düşünüyor ve artık şu saatten sonra burada çözüm bulamazsam yasal haklarımı kullanmak zorunda kalacağım.

Volkan 704 Okunma

Cevaplar

  • Volkan13 Temmuz 2013

    ttnet bu işin tekeli kabul ediyorum. isteyerek mi kabul ediyorum? tabi ki hayır. bize dayatılan bu zorundalık olgusundan bıkmış durumdayım. tabi bu şikayetlerin fikir teatisinden ileri gitmediğinin de bilincindeyim. koskoca ttnetin telefonla destek servisindeki adam modeminizin ışıkları yanıyor mu diye soruyor ben 99 yılından beri kullanıyorum diyorum o kadar amatör olmadığımı ve problemle ilgilenilmediğini söyleyip destek talep ediyorum susup bekliyor cevap bile verme zahmetinde bulunmuyor. haliyle telefonu kapatıyorum. şikayetvar.com un bu konuda bir yaptırımı olup olmadığını da anlayamıyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön