04 Mayıs 2013 #1778226

Ttnet Upload Hızı Yerlerde!

Senelerdir TTNET üyeliğine sahibiz fakat konu şu ki, dünya standartlarında ödeme yaparken, dünya standartlarında hizmet alamıyoruz. Dünyada en düşük upload hızı 3 mbps iken niye bizde 1 mbps? Bana bunu izah edin ben anlamış değilim. Hizmet standartlarınızda ufak değişiklikler yaparsanız en azından kullanıcılar rahat eder, bir hayır duası alırsınız ya!

Ferdi 84 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ferdi04 Mayıs 2013

    Gün içinde aranıp upload hızının fiber internet dışında DEĞİŞEMEYECEĞİNİ söyleyerek bildirimde bulundular sorun çözülmese de, yine de ilgi ve alakaları için teşekkür ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön