15 Mayıs 2013 #1800038

Ttnet Üniversiteli Kampanyasından Faydalanamıyoruz!

26 nisan 2013 üniversiteli kampanyasından faydalanmak için Ttnet'e başvuru yaptık. 7 gün içerisinde geleceklerini söylediler. 7 gün sonra tekrar aradık, tekrar başvuru yapmamızı söylediler. tekrar 7 gün bekledik ortada hiç birşey yok. Şişlinin göbeğinde tanımlanmayan bir yer nasıl oluyor bilmiyorum ama o bölgede internet tanımlaması yapılmamış gibi mantıksız bir cevap geldi.


Daha sonra belgeleriniz eksik dediler ki belge dediği nüfus cüzdanı ve öğrenci kimliği. Şaka gibi cevaplar ve 3 haftadır bağlanamayan internet. Şimdi başvuru yapıyoruz tekrar, bu seferde kampanya bitti diyorlar. Bu kadar mantıksızlık olmaz.

Mert 25 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön