21 Ağustos 2013

TTNET Üniversiteli Kampanyası Tam Bir Fiyasko!

Yalın internet kullanıcısıyım. Yüksek faturaları biraz kısmak için TTNET'in sayfasında yer alan "Yalın Internet Kampanyaları" kısmını inceledim ve kendime uygun "Üniversiteli Kampanyası" nı buldum.

Kampanyadan yararlanmak için TTNET müşteri hizmetlerini aradım. Konuştuğum müşteri temsilcisi sağolsun bu talebime inanılmaz komik bir cevap verdi. Kampanyaya dahil olabilmem için halihazırda olan ADSL hattımı iptal ettirmem ve 3 ay beklemem gerekiyormuş.

Bunun üzerine "ADSL hattımı iptal ettireyim 3 ay internetsiz yaşayayım ve sonra sizi arayıp bu kampanyadan yararlanayım, doğru mu anladım?" şeklinde sordum.

Cevap "evet efendim" oldu. Evet iptal ettireceğim ama bir daha TTNET'li olmamak üzere.

Gökhan 138 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön