18 Mart 2013 #1690380

Ttnet Umursamazlık!

Ttnet müşteri hizmetlerine mail atarak sorunumu dile getirdim. Ne kadar mailde atsam, arayarak arıza kaydı bıraksam da biliyorum ki hiçbir işe yaramayacak. Çünkü hep sorununuz halledildi veya şikayette bulunduğumuz sorunla ilgili hattınızda böyle bir sorun yok diyerek hep geçiştirmeler yapmaktadırlar. Nitekim 11.03.2013 tarihinde yine bir sorunla ilgili ttnet'e mail attım. An itibariyle (16.03.2013 akşam oldu) daha hala cevap gelmedi.


Telefon numaramı iletişim amaçlı yazmış olmama karşın ne arayan var ne soran. Para almaya geldiğinde çok güzel paralarını alıyorlar. Ama iş sorunu çözmeye geldiğinde hep hüsranla sonuçlanıyor. Oysa sadece ADSL hat değerlerimin ayarlanmasını istemiştim.

Çağrı 15 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Çağrı18 Mart 2013

    siz buraya cevap verdiniz ama bugün 8. gün oldu sorunla ilgili ne arayan var ne soran. İlgilenmeniz sadece burada gösteri amaçlı olmaz inşallah...

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön