14 Mayıs 2013 #1798161

Ttnet Ücretsiz Vermesi Gereken Modemi Vermedi!

29.04.2013 tarihinde ttnet kurumsal olarak aradığını söyleyen kişi tarafında internet aboneliği için tarafım aranmıştır. Telefonla abonelik sisteminin olup olmadığı Ttnet müşteri hizmetlerini aradığımızda telefonla abonelik sisteminin olduğu belirtilmiş olup buna istinaden abonelik için karşı tarafa kimlik fotokopisi fax çekilmiştir. Üçlü avantaj kampanyasına aboneliğim yapılmıştır.


Yalnız tarafıma vdsl modem gönderilmemiştir. 04.05.2013 tarihinde internet hattım açılmıştır. 14.05.2013 tarihi itibariyle halen modem tarafıma ulaşmadığı gibi ttnet müşteri hizmetlerinden tarafıma modemimi Türk telekom il müdürlüğünden alacağımı söylenmiş telekom müdürlü modem veremeyeceğini belirtilmiştir.

Hüseyin 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön