11 Şubat 2014 #2287878

TTNET Ücretsiz Promosyonun Fatura Edilmesi

Aralık ayı faturam 61 tl olmasına rağmen ocak ayı 68 tl gelmiştir. Faturayı incelediğimde Tivibu web paketi için 4.90 tl kesilmiş olduğunu gördüm. Öncelikle bu paketin 3 ay boyunca ücretsiz olduğu tarafıma bildirilmiştir. Konuyla ilgili kesintinin tarafıma iadesi ve bu paketin derhal benim ismimden çıkartılması ve yanlışın düzeltilmesini rica ederim. Konuyla ilgili tarafıma bilgi verilmesi rica ederim.

Fatma 51 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön