15 Nisan 2013

Ttnet Ücretsiz Diyerek Verdiği Modemin Ücretini Faturama Yansıtmış!

2013 Mart ayı sonunda TT Net Üçlü Avantaj Kampanyasına abone oldum. TT Net internet sitesinde hala kampanya ile alakalı bilgiler yer almakta,sıkça sorulan sorular kısmında her şey detaylı olarak anlatılmaktadır. 34 TL olarak ödeyeceğim faturama, bağlantı ücretleri vs. şeyler eklendikten sonra maks. 40 TL olacakken bana 51 TL fatura göndermişler.


Modemi 144 TL ye satıp aylık 12 TL şeklinde taksitlendirmişler. Sitelerinde aynen şu ibare yer almaktadır:


"Müşterinin modemi bulunmadığı durumlarda Kampanya kapsamında bir adet kablosuz VDSL modem ücretsiz temin edilmektedir. Bağlantı ücreti 3 TL x 12 ay süresince ve Tivibu Ev kurulum ücreti 3,5 TL x 12 ay süresince alınmaktadır." Yorumu sizlere bırakıyorum.

Abdullah 53 Okunma

Cevaplar

 • Abdullah20 Nisan 2013

  Mesaj yolu ile yalnızca şikayet numarası şahsıma bildirilmiş olup konu ile ilgili cevap alabilmek için kendilerini o meşhur 444 lü numaralarından defalarca kez yine kendim aramak durumunda kaldım. Son olarak aldığım yanıt ise modem ücretinin şahsıma yansıtılmasında bir hata olmadığı idi. Fakat çok ilginçtir ki hem tarafıma imzalatılan taahhütnamede hemde internet sitelerinde abonesi olarak görüldüğüm üçlü avantaj kampanyası ile ilgili açıklamada modemin ücretsiz verileceği ibaresinin yer alması. Aboneliğimi oluşturan TTNET bayiisi konu ile ilgili yazışmaları genel müdürlük ile yaptıktan sonra tarafıma bizzat kendilerinin bilgi vereceğini, vdsl modemin bu kampanya kapsamında kesinlikle ücretsiz olarak verildiğini söylediler. Yazıklar olsun o kadar çalışana demekten başka bir yorum yapamıyorum, kesinlikle mahkemeye vereceğim.

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Abdullah15 Nisan 2013

  Klasik otomatik mesaj. Hakkımızı her seferinde şikayet sitelerinden veya ttnet müşteri hizmetlerinden mi arayacağız anlamıyorum. Hakkımı aramak için müşteri hizmetlerini arıyorum, ona da yine ben para ödüyorum, orada da doğru dürüst bir müşteri temsilcisi olsa keşke...Gönder gitsin mantığı. Bana imza attığınız sözleşmeyi iyice okudunuz mu diye soruyor. Ne deyim bilmiyorum ki, çözülmezse tüketici heyetine dilekçe vereceğim zaten. İyiki "tüketici hakları" diye birşey var memlekette.

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön