30 Haziran 2014

TTNET Ücretsiz Deyip Ücret Alıyor!

Yukarıda yazılı numaraya kayıtlı telefon ve internet hattının kullandıkça ödenen bir tarife olduğunu, kullanım olmadığında kesinlikle ücret yansımayacağını beyan eden TTNET yetkilileri nedense hiçbir kullanım olmamasına rağmen son 3 ay da fatura göndermeye başladılar. 2 yıldır aktif olan hattımızı son 8-10 aydır kullanmıyoruz.(ücret yok dedikleri için kapatmadık) ancak son 3 ayın faturasına ücret yansımış.

Erol 125 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön