15 Mart 2013 #1688229

Ttnet Ücretsiz Deyip Fatura Gönderiyorlar!

Eve internet aldım. Bu arada interneti aldığımda 3 ay deneme için ücretsiz Tivibu verilmiş. Kampanya kapsamında ilk 2 ay eve fatura gelmedi. 3. ay sözleşmedeki gibi ücretlendirme geldi. 4. ay ise fazladan fatura geldi. Meğer ücretsiz deneme için verdikleri tivibuyu bu süre zarfında iptal ettirmezsek sistem otomatikman tivibu üyeliğini devam ettiriyormuş.


Beni bilgilendirmeyen bayinin işgüzarlığı sayesinde boşu boşuna haberim olmayan bir şeye üye edilip, faturasını ödemeye mahkum edildim. Zaten türk telekom sabit telefonlarda konuşmasak bile o paket bu paket v.s. adı altında sabit ücret alıyor.

Cengiz 201 Okunma

Cevaplar

 • Cengiz16 Nisan 2013

  Olumlu olumsuz hiç bir gelişme yok. Bu sayfada şikayet ettiğimizle kaldık...

 • Cengiz20 Mart 2013

  Mail adresine bilgilendirme yapılmıştır dediğiniz ''www.sikayetvar.com üzerinden TTNET’e iletmiş olduğunuz geri bildiriminiz için çok teşekkür ederiz. Konuyla ilgili inceleme ve değerlendirme amacıyla ilgili birime aktarılmıştır. v.s.'' ise evet mail geldi. Ama sonuç ile ilgili mail beklerken inceleme ve değerlendirme amacıyla ilgili birime aktarıldığı bilgisi geldi. Bu sayfada sanki iş tatlıya bağlanmış havası verilir gibi mail adresine bilgilendirme yapıldığından bahsediliyor.

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön