07 Eylül 2013 #1998928

TTNET Ücretsiz Dediler Fatura Yansıttılar!

3.7.2012 tarihinde Isparta Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Bölümüne dilekçe vererek, 02428716980 numaralı telefon ve 1807489*** İnternet'i kapattırdım. Beş dakika sonra beni arayarak beş kuruş talep etmeden Aralığa kadar hattı Dondurmamı rica ettiler.


Sonrada otomatik ödemem den fazladan para çekildi. 30 Ağustos 2012 14;00'da bana gönderdikleri mesajla alınan fazla paranın bir sonraki faturadan düşüleceği iletildi mesaj olarak. Eylül 2012 de tekrar bir dilekçe vererek internet ve telefonumu kapattırdım. Sonradan tarafıma Tivibu ve İnternet Güvenliği adı altında 62 TL borç çıkarılmış. Bu gün postamda yasal işlem mektubu var. İnternet kullanılmadan, yan ürün olan Tivibu ve virüs paketinden para istendi..

Remzi 24 Okunma

Cevaplar

  • Remzi19 Eylül 2013

    TTNET cevap vermiş!! Hiç internet kullanılmamış, ama virüs proğramı parası alınmış. Islak imzayla yaptığım iptal, hemen iki dakika sonra arayan bayanın yalvarış sesiyle, bir kuruş para istenilmeyeceği sözü verildikten sonra aralığa kadar tekrar açık hale getirileceği, internete girilmediği sürece tek kuruş alınmayacağı sözüyle telefonla yenilenmiş ama telefonla iptal başvurum geçersizmiş.. İnsana embesil muamelesi yapan bu uygulamanız ne etik ne de ahlaki. Telefonla iptali kabul etmezken, telefonla kaydı kabul eden bir mantık. Borcu olan müşterinin, kapatması kabul edilmiş çünkü alacağım vardı, 58 lira otomatik ödemeden alınmış, bende mesajınız var bununla ilgili. fakat bir yıl sonra borç gönderiliyor. Deli Dumrulu özler olduk....

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön