02 Eylül 2013

TTNET Ücretsiz Dediler Fatura Yansıttılar!

Yaklaşık 3 ay önce TTNET ile biten 2 yıllık sözleşmemi tekrar yenilemek ister misiniz diye arandım. Bu aramada 2 ay hiçbir ücret ödemeyeceğimi 2 ay boyunca ücretsiz 10 ay fatura ödeyeceğim söylendi. Bu kayıtlarında da mevcuttur. Ben 2 ay boyunca fatura ödemeyeceğimi bildiğim için fatura yatırmaya dahi gitmedim, mesaj da gelmedi bana.


Fakat 2 buçuk ay sonra bir mesaj 3 aylık fatura borcunuz var diye cezasıyla birlikte ödedim ve açtırdım. TTNET'i tekrar aradım ve durumu anlattım bana tuhaf şeyler anlatıyorlar, yok aradıkları andan itibaren 2 ay değilmiş, yok şu ücret ödenecekmiş, resmen yanıltıldım. Lütfen gerekli açıklamalar yapılsın ve mağduriyetim giderilsin....

İsmail 35 Okunma

Cevaplar

  • İsmail23 Eylül 2013

    kesinlikle geçerli bir sebebiniz yok...hep düzmece laflar.15 inde başvurmusum 15 günlük ödemem gerekiyomuş falan filan.benim 2 aylık ücretsiz den anladığım 60 gün ücretsiz internet kullanmamadır. gerisini anlamam....

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön