12 Eylül 2013

TTNET Üç Yıl Sonra Fatura Gönderdi!

Eşim adına yukarıda kayıtlı olan TTNET hizmetini 19. 02. 2010 tarihinde kapattırmıştık. Bugün gelen bir mektupla 88. 95 TL borcun olduğu bildirildi. 4440375 nolu telefonu aradığımda ise 152 TL borcumun olduğu ve gerekli bilgi için Telekom müdürlüğüne gitmem söylendi.


Acaba firma her aklı estiğinde borcunuz var diye fatura mı gönderecek? Aradan bunca yıl geçtiği için ödenmiş faturalarımızı nasıl bulacağız? Üç buçuk yıl sonra böyle bir işlem gerçekleştiren şirketin kayıtlarına nasıl güveneceğiz?


Şimdiye kadar neden bu kadar bekleyip de göndermişlerdir? O dönemde nasıl oluyor da bu kadar kabarık bir fatura çıkartılıyor?

Şaban 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön