27 Ağustos 2013 #1977462

TTNET Üç Sene Sonra Borç Çıkardı!

2010 yılı temmuz ayında tüm borçlarımı ödeyerek 1894186*** nolu TTNET aboneliğimi iptal ettim. Ancak 3 sene sonra 30.07.2013 tarihinde cep telefonuma gecikme bedeli hariç 47,76 TL borcum olduğuna dair mesaj geldi.


Müşteri hizmetlerini telefonla aradım ne olduğunu sordum, önce sahte mesaj silin dediler arkasından tekrar telefonla yaptığım konuşmada internet kullanımı kota aşımı olabileceğini söylediler. Tüm borçlarımı ödeyerek kapatırken bana bu konuda hiçbir şey söylenmemişti.


Ayrıca benim cep telefonum kayıtlarında varsa neden 3 yıl beklediler bildirmek için. Böyle bir ödemem olduğuna inanmıyorum ve neden 3 yıl beklediklerini açıklamalarını istiyorum, bu parayı da ödemek istemiyorum.

Gönül 91 Okunma

Cevaplar

  • Gönül02 Eylül 2013

    TTNET kesinlikle bir daha bağlatmam, hatta ev telefonumuda iptal etmeyi düşünüyorum. Kurumsal bir firma 3 sene sonra müşterisine dalga geçer gibi kota aşımı olabilir borcun var diye mesaj atmaz.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön