01 Ağustos 2013

TTNET Üç Sene Önce İptal Ettiğim Hatta Borç Çıkardı!

2010 yılında TTNET hizmetlerinden memnun kalmayarak net hattımı Muğla il telekom müdürlüğüne giderek bizzat iptal ettirdim. Yapacaklarını bildiğim için görevliye tekrar tekrar borç çıkıp çıkmayacağını da sordum. Bu konuda mağdur arkadaşlarım olduğu için hayır dediler. İnanmadım hizmet numaramla üç ay boyunca borç var mı diye sorgulattım yine gözükmedi.


Dün mesaj geldi iptal edilen hattınızdan kaynaklı 58.13 TL artı gecikme faizi borcunuz var diye. Müşteri hizmetlerini aradım kem küm. Neymiş hattı kapattığım zaman bir ay sonra müşteri hizmetlerini arayıp borç sorgulatmalıymışım. İl Telekomda borcu göremezmiş bende sorgulayınca çıkmazmış. Kendimi resmen yanıltılmış hissediyorum.

Kerem 34 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Kerem06 Ağustos 2013

    Allah dürüst vatandaşı bu firmadan korusun

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön