22 Ekim 2013

TTNET Tutulmayan Sözler!

Son ödediğim faturanın 96 lira olmasının sebebi nedir? Ayrıca hattımda iyileştirme yapılmasını istemiştim, sonuç bekliyorum henüz 5 mbit hızında.


Hipernet paketinize geçmek istediğimi söyledim bunun üzerine taahhüt bozmam gerektiğini söylediniz geçiş yapabilmeniz için. Bozduk, ardından telefon hattım kesildi tekrar onarıldığında hattımın 16 mbite erişemeyeceğini söylediniz?


Şimdi bu bozulan taahhüt için alındıysa neden hala 16mbit interneti olan bir hatta değilim?
Doğru düzgün çalışan internet hattımda yapılan herhangi bir çalışma neden her şeyi daha fiyasko ediyor?

Uğur 96 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön