13 Kasım 2014

TTNET Tutarsızlığı Hatalı Bilgiler Etik Dışı Satış!

Geçen gün ADSL'de yaşadığım sıkıntı için müşteri hizmetlerini aradım, aklımda zaten VDSL'e geçiş yapmak vardı. Baktım konuşarak bir şeyleri çözemeyeceğiz. VDSL'e geçmek istediğimi söyledim yönlendirdiler. Paketi seçtim güzel bir şekilde bilgilendirdim. Geçiş 30 dakika içerisinde tamamlanır dediler. İlk kez memnun kaldım TTNET ile yaptığım bir görüşmeden.


Sonrasında saatlerce bekledim geçiş yapılmadı tabi. Aradım beklemede gözüküyor bir kaç saat daha bekleyin dediler. Gene olmadı tekrar aradım en son çıkan personel 2-15 gün arası sürer geçiş dedi. Ben bu kadar tutarsız hizmet görmedim. Arkadaşlarıma sordum geçiş yapan hepsi gün içinde geçmiş. Acil çözüm bekliyorum. Net ol TTNET!

Murat 480 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Murat13 Kasım 2014

    2 gündür neyini kontrol ediyorsunuz. Sıradan bir şikayet değil ki bu müşteri temsilcilerinizin hepsi ayrı konuşuyor. Biraz önce tekrar aradım bu sefer, 2-15 gün arası beklemek diye bir şey yokmuş 15 dakika içerisinde hattın geçiş yapması gerekiyormuş bunu öğrendim :) Olağan dışı durummuş tekrar kayıt açtılar. Bir daha aramaya korkuyorum acaba bu sefer ne diyecekler diye. Her aradığım farklı şeyler duyuyorum kimsenin bir şeyden haberi yok.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön