13 Ekim 2014

TTNET Türlü Bahanelerle İnterneti Bağlamıyor!

28. 09. 2014 tarihinde TTNET bayiinden abonelik açtırdım bana 2 gün içerisinde geleceklerini söylendi 2 gün içerisinde gelinmedi ve bize cep telefon numarasını kayda alınmadığı söylendi halbuki telefon numarası verilmişti daha sonra aradığımızda ise aboneliğim iptal olmuş benim haberim olmadan yine kayıt oluşturduk.


Dün akşam aradığımda ise yine abonelik iptal olmuş tekrar açtırmak istediğimde ise bana 7 ila 15 gün arasında tekrar beklemem söylendi. Ayrıca TTNET olarak kimsenin birbirinden haberi yok bu ne kadar düzensiz bir internet şirketidir gereğinin yapılmasını istiyorum.

Vedat 107 Okunma

Cevaplar

  • Vedat21 Kasım 2014

    abonelik yenilendi

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön