08 Nisan 2013 #1731629

Ttnet Türk Telekom ve Kurumsal Mağduriyet!

Cep telefonuma gelen mesajla adıma benden habersiz hat ve internet açıldığını; bunların icralık olduğunu öğrendim. Daha sonra kötü niyetli bir bayinin kimlik fotokopimi ele geçirerek kendi
kullanımı için bu hatları açtığını ve Türk Telekom'un hiçbir güvenlik protokolü uygulamadan bu hatları kabul ettiğini öğrendim.


Savcılığa başvurumu değerlendiren Türk Telekom hattın benim olmadığını kabul etti. Ve düşümünü yaptı. Fakat bu hatta bağlı Ttnet ise "hatta kullanım olduğu" gerekçesiyle başvurumu reddetti.


Kısacası parayı öde, sonra kime şikayet edeceksen et, dava aç; öyle alırsın paranı dediler.
Şimdi ise dava açmam, avukat tutmam ve binlerce lira masraf edip "meblağı" kurtarmam bekleniyor.

Alican 54 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön